מפגש אינטימי על הגג

היא עמדה על הגג של בניין מגורים, היה כמעט חצות על השעות. זאת הייתה לילה חם קייצי. רוח קלה הייתה נושבת דרך שיער שלה, היא הייתה לבושה בשמלה קיצית קלה על גוף ערום. היא לא הייה גבוהה במיוחד, אבל היה לה גוף מאוד יפה עם טוסיק עגול וקשוח. היא רעדה קצת, אבל לא בגלל הקור, אלה מהתרגשות. אתם אולי תשאלו את עצמכם מה היא עושה שם? אולי היא פשוט אוהבת להסתכל העיר בלילה? כמובן שלא. אז מה גרם לבחורה עדינה כזאת לעלות בליליה למקום כזה. לה בעצמה היה קשה לענות על זה, אבל דווקא כאן היא סגרה על מפגש אינטימי איתו.

אז היא שמע מאחורה צעדים, הדופק שלה עלה ביחד עם קצב נשימה. אולי זה אנס סדרתי? אז על הכתף שלה נחת בעדינות כף יד וקל גברי לחש את השם שלה בעדינות. אם זה היה קורה באור יום, הייתם יכולים לראות את הניצוצות בעיניים שלה באותו הרגע. זה היה אותו אחד שהיא חיכתה במקום הזה כמעט ערומה. הידיים שלו באותו הרגע הורידו את השמלה שלה ונוף מדהים על גוף צעיר וסקסי נפתח מול העיניים שלו. היא הייתה מושכת ביותר. רגליים ישרות, טוסיק עגול, בטן שטוחה וכוס מגולח היטב. השיער הארוך שלה גלש יפה על הגב שלה.

השפתיים שלו כיסו את הצוואר שלה, יד אחד מחצה את השדיים ויד שניה כבר הייתה בין הרגליים שלה. ההתרגשות עלתה כל שניה. היא עמדה עם עיניים סגורות ואז הוא סיבבת אותה אליו ודחף אותה למטה. הוא הוריד אותה על הברכיים והיא ראתה את זין שלו מול העיניים. ריח ומראה שלו היו משגעים אותה. היא תפסה את הזין ידיים שלה והתחיל הלאונן לו. היא ישר שמעה את הגניחות שלה. אז היא תפסה אותו עם השפתיים היא התחילה למצוץ לו. לפעמים היא הייתה מוציאה אותו מהפה והייתה למקקת על כל האורך. מספר רגעים אחרי זה הוא החזיק את הראש שלה וזיין אותה לתוך הפה. הוא הרגיש שהוא עוד מאד יגמור, אבל לא היה חלק מהתוכנית שלו. בתנוע אחד הוא סיבב אותה עם התחת אליו והכניס את הזין לכוס הרטוב שלה. היא גנחה.

"אלוהים איזה גדול יש לך, תזיין אותי כבר, תזיין!"

המילים המלוכלכות שהבחורה הזאת צעקה גרמו לו רק להתחרמן עוד יותר. הוא התחיל לקדוח את החורים שלה בכל העוצמה. כל מה שהוא ראה מולו זה את הגב שלה. היא שכבה עם הפנים אל השמלה שלי, אבל הוא הרים את הראש שלה בשיער התחיל לזיין עוד יותר חזק. זה היה מדהים לשניהם. לא לקח יותר מידי זמן עד שהוא התחיל למלא את החור שלה בנוזל חם. היה כל כך הרבה זרע שהוא מילא את הכוס שלה והתחיל לטפטף על הרגליים שלה. סקס הזה כל כך עייף את שניהם שהם נשכבו ישר על הגג להחזיר את הנשימה.