ערב עם חברים

חברה שלי הזמינה אותי למסיבה בדירה דיסקרטית. לבשתי חבילה שחורה. מכנסיים שחורים, חולצה מכופתרת וז'קט שחור. יש לי שדיים מאוד גדולים ואם לפתוח כפתור מיותר בחולצה, זה נראה מאוד סקסי. שער הגוף שלי לא פחות סקסי, אני מתאמנת הרבה בחדר כושר.  בנוסף אני בעלת עיניים כחולות, שפתיים מלאות ושיער בלונדינית. בנוסף אני נימפומניט ואוהבת סקס. באותו הערב ממש לא תכננתי לעשות משהו, פשוט רציתי להשתחרר עם כוס יין אחרי עבודה.  
כאשר נכנסתי לדירה, שהייתה גדולה מאוד אני חייבת לציין, היה שם כבר בערך עשר אנשים. כולם היו בזוגות, זוג אחד אפילו היה עם תינוק. אני היחידה שהייתי לבד. לא שזה הפריעה לי. התיישבתי בשולחן, מזגו לי משקה ולאט לאט נכנסתי לשיחה. 
לידי ישב בחור מאוד יפה עם החברה שלו. פתאום שמתי לב שהוא אוכל אותי עם העיניים. החברה שלו הסתכלה על ניקודה אחד, כאילו הכל נמאס לה. הוא היה גבוהה עם כתפיים רחבים מאוד, קראו לו אלכס. הוא לא היה טיפש ומאוד נעים לשחיה. הבנתי שאני רוצה אותו. 
אחרי זה שיחקנו אמת או חובה, אני שתיתי שמפניה וצחקתי. אחרי זה התחלקנו לזוגות למשחק אחר. יצא לי להיות עם האח של אלכס. ראיתי שאלכס לא אוהב את זה. איזה התנהגות מוזרה, חשבתי לעצמי. החברה שלו הייתה יפה ולא פחות ממני. 
אחרי שנמאס לנו לשחק רוב האנשים יצאו לעשן. גם החברה שלו. הוא בינתיים נשכב לידי, שם את הראש על הרגליים שלי ולחש ככה שרק אני שמעתי "הייתי רוצה לזיין אותך". הייתי בשוק, אבל הבנתי שאני ממש לא נגד. הרגשתי חום נעים שירד מהחזה אל הבטן. כבר לא יכולתי לחשוב ישר. רציתי לנשק אותו כל כך חזק שלא יכולתי להחזיק את עצמי בידיים. עזבתי את החדר וברחתי למטבח. היה שם חשוך וריק. נעמדתי מול החלון וניסיתי להירגע. 
כמה דקות אחרי זה הוא נכנס למטבח. פחדתי מאוד מזה, לא יכולתי לעשות את זה שם! הוא התקרב אלי מאחורה ונצמד. הרגשתי את התשוקה החזקה שלו. זהו, המוח שלי התנתק. "אני יודע שגם גם את רוצה" -הוא לחש לי לאוזן. הסתובבתי והוא נישק אותי. זה היה מדהים.
שוב פעם הסתובבתי לחלון. מה יקרה עם מישהו יכנס? הוא פתח את הג'קט שלי והתחיל ללטף את השדיים. נצמדתי אלין. כל כך חם. הוא הוריד את המכנסיים שלי והזיז את התחתונים שלי לצד. פתחת את הרגליים שלי והוא הכניס את הזין לכוס הרטוב שלי. גמרתי כמעט ישר. "מוקדם מדי.." – הוא אמר לי והמשיך לזיין. הידיים שלו מחצו את השדיים, הוא זיין אותי בקצב מהיר. כמעט השתגעתי, הייתי בעולם אחר. הוא סתם את הפה שלי עם היד. כמה דקות אחרי זה גמרנו ביחד. התרחקתי ממנו, לבשתי את המכנסיים והתיישבתי על הכיסא. ידעתי שאני לא יכולה לחזור לאחרים.
-"אני רוצה עוד" – הוא אמר לי
-"אני אמצא אותך בפייס" – עניתי לו
אחרי זה התלבשתי ועזבתי את המקום. היה לי על מה לחשוב. 

רוצים להכיר בנות חרמניות כאלה?